خوشبختانه محرم امسال با كمترين حاشيه به خير و خوشي به پايان رسيد. مراسم هم نسبتا نظم خوبي داشت و جز دسته روي روز تاسوعا كه به دليل ناهماهنگي نوحه خوانان در زنجير زني كمي  بي نظمي به وجود آمد، باقي مراسم خيلي خوب برگزار شد.

يكي از نكات جالب تغيير هيئت امناي دو تكيه و برگزار كنندگان مراسم بودند. از يك طرف در مسجد امام حسين نيروهاي جوان تر به سرپرستي رحمان طبري مجري و مسئول كليه مسائل مربوط به عزاداري ها شدند و الحق و انصاف بايد بهشان دست مريزاد گفت به ويژه به اوسا رحمان كه به خوبي كارها رو مديريت كرد و بهانه به دست كسي نداد. البته آقاي اصغري دهيار هم بسيار زحمت كشيد كه و در مديريت امور و اجراي كارهاي مختلف از جمله اطعام زحمت زيادي كشيد كه جا داره از ايشون هم تشكر و قدرداني بشه.

در تكيه شهدا هم جوانان به سرپرستي  هیئت متوسلین به ابوالفضل العباس مسئول برگزاري مراسم عزاداري بودند و كارهاي مربوط به اطعام شام هم به عهده ي محمدرضا شرقي رئيس شوراي محل بود كه اونها هم خوشبختانه به خوبي از پس كارها بر آمدند و عليرغم گلايه ها و نارضايتي ها و شكايت هايي كه از اونها مي شد بدون حاشيه وظائفشون رو به خوبي انجام دادند.

 منبع:
http://www.kochakbisheh.blogfa.com

نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 10 دی 1388    | توسط: اهالی روستا    |    |
نظرات()